Atsiliepimai
“Maloni aplinka, atsako į visus klausimus ir visada norisi sugrįžti 😊”
Beatričė
“Kiekvienas apsilankymas ir veido proceros palieka labai malonų jausmą. Dirbama su dėmesingumu ir švelnumu, oda būna palepinta, išmasažuota ir išglostyta. Išeinu pakylėta. 😊”
Inga
“labai patiko, kartosiu, rekomenduoju, puikiai.”
Živilė
“Maloniai, kokybiškai, profesionaliai”
Rasa
“Labai puiki patirtis su Goda :) jauki, maloni, aiškiai viska paaiskina tiek mamai, tiek vaikui :)”
Diana
“Jau po trijų procedūrų pajutau pokyčius - sumažėjo įtampos jausmas, pagerėjo miegas ir atsirado lengvumo pojūtis! Labai rekomenduoju kineziterapiautę Godą! Taip pat labai patiko administratorė Augustė - malonus iš šiltas priėmimas! Planuoju vėl užsirašyti kursui!”
Vaida
“Viskas puikiai 💕”
Viktorija
“Lankausi nuo pat atidarymo Kaune 👌 Ko gero tai geriausias įvertinimas 😄”
Vilma
“Tik geriausi atsiliepimai specialistei. Gavau daug patarimų ir puikiai atliktas masažas.”
Monika
“Puikus salonas, labai malonios ir savo darbą išmanančios darbuotojos.”
Majus