Atsiliepimai

★★★★★

“Maloni aplinka, atsako į visus klausimus ir visada norisi sugrįžti 😊”

Beatričė

★★★★★

“Kiekvienas apsilankymas ir veido proceros palieka labai malonų jausmą. Dirbama su dėmesingumu ir švelnumu, oda būna palepinta, išmasažuota ir išglostyta. Išeinu pakylėta. 😊”

Inga

★★★★★

“labai patiko, kartosiu, rekomenduoju, puikiai.”

Živilė

★★★★★

“Maloniai, kokybiškai, profesionaliai”

Rasa

★★★★★

“Labai puiki patirtis su Goda :) jauki, maloni, aiškiai viska paaiskina tiek mamai, tiek vaikui :)”

Diana

★★★★★

“Jau po trijų procedūrų pajutau pokyčius - sumažėjo įtampos jausmas, pagerėjo miegas ir atsirado lengvumo pojūtis! Labai rekomenduoju kineziterapiautę Godą! Taip pat labai patiko administratorė Augustė - malonus iš šiltas priėmimas! Planuoju vėl užsirašyti kursui!”

Vaida

★★★★★

“Viskas puikiai 💕”

Viktorija

★★★★★

“Lankausi nuo pat atidarymo Kaune 👌 Ko gero tai geriausias įvertinimas 😄”

Vilma

★★★★★

“Tik geriausi atsiliepimai specialistei. Gavau daug patarimų ir puikiai atliktas masažas.”

Monika

★★★★★

“Puikus salonas, labai malonios ir savo darbą išmanančios darbuotojos.”

Majus